Publications Office of the EU
Фpaнция-Poitiers: Услуги по градоустройствено планиране и паркова архитектура - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Poitiers: Услуги по градоустройствено планиране и паркова архитектура

  • Публикувано
    05/11/2016
  • Срок
    02/12/2016
  • Отменено
    07/12/2016
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Canceled
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Société d'équipement du Poitou
Място на изпълнение
NUTS code: FRI34 Vienne
Местоположение на купувача
NUTS code: FRI34 Vienne
Стопански сектор (основен код по CPV)
71400000 Услуги по градоустройствено планиране и паркова архитектура
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Референтен номер на търга
2016/S 236-430133
Описание

Marché de maîtrise d'œuvre VRD dans le cadre des travaux de finitions de la phase 1, de création de la voie interne de l'ilot B2 et de l'aménagement de la phase 2 de la ZAC des Magnals à Mignaloux-Beauvoir (86).

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Société d'équipement du Poitou
Пощенски адрес: BP 40456
Град: Poitiers
Код по NUTS: FR534
Държава: FRA
Основен адрес: http://www.sep@sep86.fr
По електронен път чрез:
http://www.pro-marchespublics.fr
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
03/12/2016 11:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Процедурата е приключена
Възлагане на обществена поръчка
Процедурата е приключена
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.