Publications Office of the EU
Pyмъния-Satu Mare: Леки автомобили - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pyмъния-Satu Mare: Леки автомобили

  • Публикувано
    24/08/2022
  • Срок
    27/09/2022
  • Отваряне на оферти
    27/09/2022
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Municipiul Satu Mare
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: RO115 Satu Mare
Стопански сектор (основен код по CPV)
34110000 Леки автомобили
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
533,846.13 RON
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
3
Референтен номер на търга
4038806/2022/F04
Описание

Obiectul contractului de investiţie este Achiziția de Autovehicule: Autoturism hibrid nepoluant, Autoutilitară, Autoturism, împărțit în 3 loturi, după cum urmează:
Lot 1: Autoturism hibrid nepoluant, cod CPV 34110000-1,
Lot 2: Autoturism, cod CPV 34110000-1,
Lot 3: Autoutilitară, cod CPV 34100000-8.
Având în vedere că, în prezent parcul auto al Municipiului Satu Mare este învechit și poluează foarte mult, se impune achiziționarea unor autoturisme noi.
Autovehiculele nu mai sunt fiabile și nu mai prezintă siguranță în trafic, iar costul lor de întreținere este foarte mare.
Autoutilitara utilizată prezintă un grad de uzură avansat, cheltuielile pentru întreținere sunt foarte mari și nejustificate economic.
Având în vedere că această autoutilitară folosită de biroul administrativ trebuie să deservească transportul materialelor consumabile, de igienă, papetărie, tehnică de calcul utilizată de instituție, precum și activități de organizare și transport al materialelor necesare birourilor electorale, etc., este necesară achiziționarea unei autoutilitare noi care va oferi siguranța necesară pentru șofer, pasageri și marfă.
Prin înnoirea parcului auto al Municipiului Satu Mare se dorește achiziția unor vehicule noi de transport rutier nepoluante în vederea reducerii emisiilor de gaze cu efect de seră în transporturi și a unui vehicul hibrid nepoluant eficient din punct de vedere energetic, asa cum este definit in Ordonanta de Urgenta nr. 71 din 29.06.2021, art.3 litera d .
Conf prev art 160 (2) din Legea 98/2016 modificat prin OUG 107/2017, autoritatea contractanta va raspunde la clarificari in a 10-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Totodata numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 20 zile.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Municipiul Satu Mare
Национален регистрационен номер: 4038806
Пощенски адрес: Strada: 25 Octombrie, nr. 1
Град: Satu Mare
Код по NUTS: RO115
Пощенски код: 440026
Държава: ROU
Лице за контакт: Andrea Szilagyi
Основен адрес: http://www.satu-mare.ro
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
27/09/2022 15:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.