Publications Office of the EU
СУБСЕКТИВНО ПРОИЗВОДСТВО НА ПРИРОДНИ ГАЗОВЕ И АСОЦИИРАНИ УСЛУГИ - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

СУБСЕКТИВНО ПРОИЗВОДСТВО НА ПРИРОДНИ ГАЗОВЕ И АСОЦИИРАНИ УСЛУГИ

  • Възложено
    01/07/2026
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
SAEM MARSEILLE HABITAT
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Стопански сектор (основен код по CPV)
09123000 Природен газ
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
324,438.00 EUR
Референтен номер на търга
26DMO01101
Описание

СУБСЕКТИВНО ПРОИЗВОДСТВО НА ПРИРОДНИ ГАЗОВЕ И АСОЦИИРАНИ УСЛУГИ

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Не е налично
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Не е налично
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: price
Описание: Le prix est le seul critère d'attribution.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 100
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
324,438.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: GEG SOURCE D'ENERGIES
Пощенски адрес:
Град: Grenoble
Пощенски код: 38000
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.