-
Възложено03/05/2024
-
Днес04/09/2026
Помощни инструменти
APP.38/2024 - Gara europea a procedura aperta telematica per l’affidamento della fornitura con posa in opera di un impianto serricolo fisso presso il Centro Sperimentale Ortofloricolo “Po di Tramontana” di Veneto Agricoltura situato nel Comune di Rosolina (RO). CIG 9840334481 - CUP J95B22000420005
Gara europea a procedura aperta telematica per l’affidamento della fornitura con posa in opera di un impianto serricolo fisso presso il Centro Sperimentale Ortofloricolo “Po di Tramontana” di Veneto Agricoltura situato nel Comune di Rosolina (RO). CIG 9840334481 - CUP J95B22000420005
Вид: price
Описание: Prezzo
Тегло (процентен дял, точна стойност) :
Пощенски адрес:
Град: PORTO MANTOVANO
Пощенски код: 46047
Държава:
Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.