Publications Office of the EU
Подобряване на сигурността за обработка на контейнери за внос - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Подобряване на сигурността за обработка на контейнери за внос

  • Публикувано
    19/06/2026
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Отменено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Helsingborgs Hamn Aktiebolag
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: SE224 Skåne län
Стопански сектор (основен код по CPV)
72200000 Програмиране и софтуерни консултантски услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,000,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Референтен номер на търга
26/42
Описание

Пристанище Хелсингборг се стреми да повиши сигурността и качеството при обработката на контейнери за внос. В момента извличането на контейнер за внос изисква само номера на контейнера. Тъй като тази информация е сравнително лесна за получаване или споделяне, съществува повишен риск от:

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=94929&GoTo=Tender
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=94929&GoTo=Tender
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
20/07/2026 00:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Не е налично
Прогнозна стойност
1,000,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Процедурата е приключена
Възлагане на обществена поръчка
Процедурата е приключена
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.