Publications Office of the EU
Иcпaния-Сарагоса: Медицински консумативи, с изключение на химическите и хематологични консумативи, за еднократна употреба - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иcпaния-Сарагоса: Медицински консумативи, с изключение на химическите и хематологични консумативи, за еднократна употреба

  • Възложено
    27/11/2018
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Gerencia Sector Sanitario de Zaragoza 1
Място на изпълнение
NUTS code: ES243 Zaragoza
Местоположение на купувача
NUTS code: ES243 Zaragoza
Стопански сектор (основен код по CPV)
33141000 Медицински консумативи, с изключение на химическите и хематологични консумативи, за еднократна употреба
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
337,148.79
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
243,580.00 EUR
Референтен номер на търга
(A02006768)-PA 03/18
Описание

Suministro de terminales, vaporizadores, tubos de irrigación y cesión del equipo para artroscopia de hombro, rodilla y cadera, para el Servicio de Traumatología del Sector de Zaragoza I.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
337,148.79
Окончателна договорна стойност
243,580.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Arthrex España & Portugal, S. L. U.
Пощенски адрес: C/ Vía de los Poblados, 1, edificio D, planta baja, PE Alvento
Град: Madrid
Пощенски код: 28033
Държава: ESP
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.