Publications Office of the EU
GR-Атина: Застраховка "Щети на имущество" - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

GR-Атина: Застраховка "Щети на имущество"

  • Възложено
    21/03/2011
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: GR ΕΛΛΑΔΑ
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
66515200 Застраховка "Щети на имущество"
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,800,000.00
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,731,684.18 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание
Не е налично
Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
1,800,000.00
Окончателна договорна стойност
1,731,684.18 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.