Publications Office of the EU
България-София: Горива - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

България-София: Горива

  • Възложено
    30/04/2020
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
ДП „Национална компания „Железопътна инфраструктура“
Място на изпълнение
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Местоположение на купувача
NUTS code: BG411 София (столица)
Стопански сектор (основен код по CPV)
09100000 Горива
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,713,638.00
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
2,138,813.98 BGN
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Необходимите видове и количества горива са, както следва:
— безоловен бензин А 95 — 346 586 ± 5 % л,
— дизелово гориво Е5 — 1 032 363 ± 5 % л,
— газ пропан-бутан (LPG) — 54 060 ± 5 % л.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Код по СРV
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
2,713,638.00
Окончателна договорна стойност
2,138,813.98 BGN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: „Лукойл България“ ЕООД
Пощенски адрес: бул. „Тодор Александров“ № 42
Град: София
Пощенски код: 1303
Държава: BGR
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.