Publications Office of the EU
Полша-Kielce: Услуги по съхранение на образци - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Полша-Kielce: Услуги по съхранение на образци

  • Публикувано
    01/08/2018
  • Срок
    20/08/2018
  • Възложено
    15/10/2018
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Muzeum Narodowe w Kielcach
Място на изпълнение
NUTS code: PL721 Kielecki
Местоположение на купувача
NUTS code: PL721 Kielecki
Стопански сектор (основен код по CPV)
92521220 Услуги по съхранение на образци
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,080,582.14 PLN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
980,071.00 PLN
Референтен номер на търга
AZP.261.2.16.2018
Описание

1. Przedmiotem zamówienia są prace konserwatorskie w zakresie konserwacji malowideł na płótnie i dekoracji snycerskich stropu ramowego „Pożar Ławry Troickiej” o całkowitej powierzchni 49,2 m2 w Drugim Pokoju dawnego Apartamentu Senatorskiego na pierwszym piętrze korpusu głównego Pałacu, obejmujące:
1) Pięć malowideł plafonowych na płótnie autorstwa Tomasza Dolabelli, tj. obraz centralny „Pożar Ławry Troickiej i personifikacje żywiołów-Ziemi, Powietrza, Wody i Ognia (w narożach) o łącznej powierzchni 3 060 dcm2 wraz z wymianą krosien na aluminiowe automatyczne samonaprężające powierzchni ok. 42 m2.
2) Ramy konstrukcji skrzynkowej z elementami dekoracji snycerskiej z listwami profilowanymi, trzon podwieszony do belek stropowych za pomocą kotew metalowych.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Muzeum Narodowe w Kielcach
Национален регистрационен номер: 366209736
Пощенски адрес: pl. Zamkowy 1
Град: Kielce
Код по NUTS: PL721
Пощенски код: 25-010
Държава: POL
Лице за контакт: Małgorzata Klaus
Основен адрес: www.mnki.pl
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Niniejsze postępowanie prowadzone jest na podstawie przepisów działu III, rozdziału VI ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), regulujących udzielanie zamówień na usługi społeczne, tj. art. 138g - 138n oraz art. 138p-138s ustawy Pzp. Szczegółowe informacje, niezbędne do wzięcia udziału w postępowaniu zostały określone w dokumentacji udostępnionej na stronie internetowej pod adresem www.mnki.pl
Прогнозна стойност
1,080,582.14 PLN
Окончателна договорна стойност
980,071.00 PLN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Pracownia Konserwacji Dzieł Sztuki Paweł Osełka
Пощенски адрес: ul. Grzybowa 1a
Град: Kielce
Пощенски код: 25-704
Държава: POL
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.