Publications Office of the EU
Фpaнция-Lannion: Услуги по обработване на утайки - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Lannion: Услуги по обработване на утайки

  • Възложено
    27/04/2021
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Lannion-Trégor Communauté
Място на изпълнение
NUTS code: FRH01 Côtes-d’Armor
Местоположение на купувача
NUTS code: FRH01 Côtes-d’Armor
Стопански сектор (основен код по CPV)
90513800 Услуги по обработване на утайки
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
212,000.00 EUR
Референтен номер на търга
21038
Описание

Transport et valorisation par compostage des boues d'épuration issues des stations du territoire de Lannion-Trégor Commun.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
212,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Sede Environnement
Пощенски адрес:
Град: Arras
Пощенски код:
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.