Publications Office of the EU
Пopтyгaлия-Odemira: Услуги по управление, техническо обслужване и ремонт на автомобилния парк - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Пopтyгaлия-Odemira: Услуги по управление, техническо обслужване и ремонт на автомобилния парк

  • Публикувано
    21/04/2021
  • Срок
    17/05/2021
  • Отваряне на оферти
    18/05/2021
  • Възложено
    13/09/2021
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Município de Odemira
Място на изпълнение
NUTS code: PT181 Alentejo Litoral
Местоположение на купувача
NUTS code: PT Portugal
Стопански сектор (основен код по CPV)
50111000 Услуги по управление, техническо обслужване и ремонт на автомобилния парк
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
262,542.60 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
180,655.20 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
CMO/515/CPI/S/21
Описание

Locação operacional de veículos para o município de Odemira, por lotes, por um período de trinta e seis meses

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Município de Odemira
Национален регистрационен номер: 505311313
Пощенски адрес: Praça da República
Град: Odemira
Код по NUTS: PT
Пощенски код: 7630-139
Държава: PRT
Основен адрес: www.cm-odemira.pt
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
18/05/2021 11:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.