Publications Office of the EU
REP26-2018AR007R-012 - PAN3 - Suministro de dos (2.-) Ambulancias de SVA con Tracción 4x4 para el TEAR y TERSUR - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

REP26-2018AR007R-012 - PAN3 - Suministro de dos (2.-) Ambulancias de SVA con Tracción 4x4 para el TEAR y TERSUR

  • Публикувано
    08/06/2026
  • Срок
    13/07/2026
  • Отваряне на оферти
    14/07/2026
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Intendente de San Fernando
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: ES612 Cádiz
Стопански сектор (основен код по CPV)
34114121 Линейки
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
214,938.43 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
2026/AR43U/00000868E
Описание

REP26-2018AR007R-012 - PAN3 - Suministro de dos (2.-) Ambulancias de SVA con Tracción 4x4 para el TEAR y TERSUR

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=j89JoESh2PbXOjazN1Dw9Q%3D%3D
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=j89JoESh2PbXOjazN1Dw9Q%3D%3D
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
14/07/2026 09:30
Място на изпълнение
Код по СРV
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: quality
Описание: AUMENTO PLAZO DE GARANTÍA (APG)..
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 10
Критерий:
Вид: price
Описание: PRECIO (P).
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 90
Прогнозна стойност
214,938.43 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.