Publications Office of the EU
RO-Bucuresti: Строителни и монтажни работи на релсови пътища - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Bucuresti: Строителни и монтажни работи на релсови пътища

  • Публикувано
    09/08/2011
  • Срок
    27/09/2011
  • Отваряне на оферти
    27/09/2011
  • Възложено
    21/05/2012
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: RO România
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
45234100 Строителни и монтажни работи на релсови пътища
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,267,197,383.00 RON
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,469,350,080.40 RON
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
18/1/565/03.08.2011
Описание

Pe tronsoanele Atel-Micasasa si Micasasa-Coslariu, in lungime de 66,269 km se vor executa lucrari de reabilitare/modernizare a infrastructurii feroviare.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for one lot only
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
27/09/2011 12:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.