Publications Office of the EU
243SOY17 - Soyerhofstr. 17, München LV116.2 Trockenbauarbeiten - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

243SOY17 - Soyerhofstr. 17, München LV116.2 Trockenbauarbeiten

  • Публикувано
    10/01/2025
  • Срок
    12/02/2025
  • Отваряне на оферти
    12/02/2025
  • Възложено
    10/04/2025
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Stadibau GmbH
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Стопански сектор (основен код по CPV)
45300000 Строителни и монтажни работи на инсталации
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
243SOY17 - Soyerhofstr. 17, München LV116.2 Trockenbauarbeiten
Описание

243SOY17 - Soyerhofstr. 17, München, Teilabbruch, Umbau, Nutzungsänderung eines ehemaligen Verwaltungsgebäudes zu einem Wohngebäude mit 147 Wohneinheiten und Neubau einer Tiefgarage.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/c670dc3e-d2ca-44f7-9a44-ca697fcd3dde
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/c670dc3e-d2ca-44f7-9a44-ca697fcd3dde
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
12/02/2025 16:20
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Preiskriterium
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Trockenbau Vukelic GmbH
Пощенски адрес:
Град: Ottobrunn
Пощенски код: 85521
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.