Publications Office of the EU
Mikkelinvirastotalo A, Обща работна среда, Договор за строителство (основен договор) - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Mikkelinvirastotalo A, Обща работна среда, Договор за строителство (основен договор)

  • Публикувано
    12/09/2025
  • Срок
    17/10/2025
  • Отваряне на оферти
    17/10/2025
  • Възложено
    19/02/2026
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Senaatti-kiinteistöt
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
45000000 Строителни и монтажни работи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
8,200,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,470,000.00 EUR
Референтен номер на търга
A200620
Описание

В проект A200620, Mikkeli Office Building A, обща работна среда, ще бъде изградена в съществуваща сграда със споделени съоръжения за работа и обслужване на клиенти за правителствени агенции. Проектът ще се изпълнява под формата на споделен договор. Изпълнителят действа като главен изпълнител и главен изпълнител по проекта

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://bem.buildercom.net/html/rfq2registration/index?rfqId=15150&guid=3e2b90ed-816a-4107-9662-9ce411e4d704
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://bem.buildercom.net/html/rfq2registration/index?rfqId=15150&guid=3e2b90ed-816a-4107-9662-9ce411e4d704
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
17/10/2025 11:15
Място на изпълнение
Метод на възлагане
kokonaishinta
Прогнозна стойност
8,200,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
1,470,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Rakennusliike Porrassalmi Oy
Пощенски адрес:
Град: Palokka
Пощенски код: 40270
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.