Publications Office of the EU
Предоставяне на екскурзоводски услуги за групи от организирани туристи и индивидуални туристи в помещенията на Музея на замъка в Малборк - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Предоставяне на екскурзоводски услуги за групи от организирани туристи и индивидуални туристи в помещенията на Музея на замъка в Малборк

  • Публикувано
    28/03/2024
  • Срок
    26/04/2024
  • Отваряне на оферти
    26/04/2024
  • Възложено
    11/06/2024
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Muzeum Zamkowe w Malborku
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: PL638 Starogardzki
Стопански сектор (основен код по CPV)
63514000 Услуги на екскурзоводи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
5,195,800.00 PLN
Референтен номер на търга
ZP.2611.6.1.2024.bm
Описание

1. Предмет на договора са услуги, състоящи се в предоставяне на екскурзоводски услуги за групи организирани туристи и индивидуални туристи в помещенията на музея на замъка в Малборк. 2. Подробно описание на предмета на договора и изискванията на възлагащата страна по отношение на предмета на договора са посочени в: 2.1. Приложение 2 към SWZ: описание на предмета на договора, 2.2. Приложение 3 към SWZ: образец на договор.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://platformazakupowa.pl/pn/zamek_malbork
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://platformazakupowa.pl/pn/zamek_malbork
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
26/04/2024 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: price
Описание: najniższa cena
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 60
Критерий:
Вид: quality
Описание: Czas zmiany osoby Przewodnika
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 40
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
5,195,800.00 PLN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Koło Przewodników Malborskich
Пощенски адрес:
Град: Malbork
Пощенски код: 82-200
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.