Publications Office of the EU
Иcпaния-Валенсия: Услуги по ремонт и поддържане на машини - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Иcпaния-Валенсия: Услуги по ремонт и поддържане на машини

  • Публикувано
    08/12/2018
  • Срок
    03/01/2019
  • Отваряне на оферти
    11/01/2019
  • Възложено
    06/03/2019
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Valenciana d'Aprofitament Energètic de Residus, S. A. (VAERSA)
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: ES523 Valencia / València
Стопански сектор (основен код по CPV)
50530000 Услуги по ремонт и поддържане на машини
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
464,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
230,000.00 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
5
Референтен номер на търга
PAS 25/2018
Описание

Servicio de taller mecánico de apoyo para las plantas de gestión de residuos de VAERSA.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Valenciana d'Aprofitament Energètic de Residus, S. A. (Vaersa)
Национален регистрационен номер: A46299988
Пощенски адрес: Avenida de las Cortes Valencianas, 20
Град: Valencia
Код по NUTS: ES523
Пощенски код: 46015
Държава: ESP
Лице за контакт: Valenciana d'Aprofitament Energètic de Residus, S. A. (Vaersa)
Основен адрес: http://www.vaersa.com
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
11/01/2019 09:00
Код по СРV

50530000 - Услуги по ремонт и поддържане на машини

71320000 - Инженерни услуги по проектиране и конструиране

71000000 - Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги

Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.