Publications Office of the EU
Малта-Floriana: Консултантски услуги по управление на компютърни проекти - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Малта-Floriana: Консултантски услуги по управление на компютърни проекти

  • Възложено
    22/11/2017
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Department of Contracts
Място на изпълнение
NUTS code: MT00 Malta
Местоположение на купувача
NUTS code: MT Malta
Стопански сектор (основен код по CPV)
72224000 Консултантски услуги по управление на компютърни проекти
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
606,995.00 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Tender for the Provision of Project Management and Technical Engineering Services for the Rehabilitation of Chadwick Lakes.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
606,995.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Right Projects Co Ltd
Пощенски адрес: De Studio, No.5, Gilormu Dingli Street
Град: Rabat
Пощенски код: RBT2 801
Държава: MLT
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.