Publications Office of the EU
Замяна сграда Friedrich-Jahn-Halle с преподаване на плувен басейн — корпусни строителни работи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Замяна сграда Friedrich-Jahn-Halle с преподаване на плувен басейн — корпусни строителни работи

  • Публикувано
    25/03/2024
  • Срок
    22/04/2024
  • Отваряне на оферти
    22/04/2024
  • Възложено
    06/06/2024
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Stadt Ichenhausen
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DE278 Günzburg
Стопански сектор (основен код по CPV)
45223220 Други конструкции
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
H07-2024-013
Описание

Град Иченхаузен планира изграждането на многофункционална зала с образователен плувен басейн на Фридрих-Ян-Щрасе в Иченхаузен. За тази цел съществуващият Friedrich-Jahn-Halle с преподавателски басейн и служебен апартамент ще бъде напълно разрушен и новата сграда ще бъде построена в този район. Педагогическият басейн се намира в новата сграда на приземния етаж. Освен това се изгражда многофункционална зала с прилежащи стаи. Цялата нова сграда е изба с асфалтов подземен паркинг. В непосредствена близост са училища, които остават в експлоатация и жилищно строителство. В рамките на настоящата процедура се провежда тръжната процедура за търговия със структурни строителни работи.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/c3a9feba-e20c-4c19-bb9c-2a923ca2c540
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/c3a9feba-e20c-4c19-bb9c-2a923ca2c540
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
22/04/2024 16:00
Място на изпълнение
Код по СРV

45223220 - Други конструкции

45330000 - Строителни и монтажни работи на тръбопроводни инсталации

45400000 - Довършителни строителни работи

45331000 - Строителни и монтажни работи на отоплителни, вентилационни и климатични тръбопроводни инсталации

45214000 - Строителни и монтажни работи по общо изграждане на учебни сгради и сгради за научни изследвания

45430000 - Работи по полагане на подови настилки и стенни облицовки

45212000 - Строителни и монтажни работи по общо изграждане на други сгради

45261000 - Покривни работи

Метод на възлагане
Preiskriterium
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Xaver Abenstein GmbH & Co. KG
Пощенски адрес:
Град: Ichenhausen
Пощенски код: 89335
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.