Publications Office of the EU
Полша-Siedlce: Епруветки - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Полша-Siedlce: Епруветки

  • Публикувано
    11/09/2023
  • Срок
    10/10/2023
  • Отваряне на оферти
    10/10/2023
  • Възложено
    07/11/2023
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z siedzibą w Siedlcach
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: PL925 Siedlecki
Стопански сектор (основен код по CPV)
33192500 Епруветки
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
45,893.13 PLN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
25,050.20 PLN
Референтен номер на търга
WIW-AD.272.41.2023
Описание

Przedmiotem zamówienia jest dostawa probówek i statywów do probówek dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru zawarte zostały w: Rozdziale III SWZ: „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”. Wzorze umowy – Załącznik nr 5 do SWZ.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z siedzibą w Siedlcach
Национален регистрационен номер: PL
Пощенски адрес: ul. Kazimierzowska 29
Град: Siedlce
Код по NUTS: PL925
Пощенски код: 08-110
Държава: POL
Лице за контакт: Piotr Pośrednik
Основен адрес: www.wiw.mazowsze.pl
По електронен път чрез:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0709cfd0-4c8c-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
10/10/2023 13:00
Място на изпълнение
Код по СРV
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
45,893.13 PLN
Окончателна договорна стойност
25,050.20 PLN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Alchem Grupa Sp. z o. o.
Пощенски адрес: ul. Polna 21
Град: Toruń
Пощенски код: 87-100
Държава: POL
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.