Publications Office of the EU
(Реф. No 11/26) Предоставяне на почистващи услуги на зоната пред нас - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

(Реф. No 11/26) Предоставяне на почистващи услуги на зоната пред нас

  • Публикувано
    11/03/2026
  • Срок
    08/04/2026
  • Отваряне на оферти
    14/04/2026
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: EL303 Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Стопански сектор (основен код по CPV)
90910000 Услуги по почистване на сгради, промишлени инсталации и превозни средства
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
269.19 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Електронна, открита, публична тръжна процедура за сключване на 2-годишно рамково споразумение (F-P) за предоставяне на услуги по почистване на помещения пред ИСР

Метод на подаване
По електронен път чрез:
www.promitheus.gov.gr
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
www.promitheus.gov.gr
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
14/04/2026 07:00
Метод на възлагане
Не е налично
Прогнозна стойност
269.19 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.