Publications Office of the EU
Итaлия-Болоня: Транспортно оборудване и помощни продукти за транспортиране - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Итaлия-Болоня: Транспортно оборудване и помощни продукти за транспортиране

  • Публикувано
    03/04/2019
  • Срок
    07/05/2019
  • Възложено
    22/07/2020
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
TPER SpA
Място на изпълнение
NUTS code: ITH55 Bologna
Местоположение на купувача
NUTS code: ITH55 Bologna
Стопански сектор (основен код по CPV)
34000000 Транспортно оборудване и помощни продукти за транспортиране
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
7,873,500.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
9,185,613.70 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

L’appalto ha per oggetto un sistema di bigliettazione elettronico che prevede la progettazione, realizzazione, fornitura, installazione, attivazione e manutenzione in garanzia di un sistema di bigliettazione EMV per le aziende TPER SpA, SETA SpA, TEP SpA e START Romagna SpA.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: TPER S.p.A.
Пощенски адрес: Via di Saliceto 3
Град: Bologna
Код по NUTS: ITH55
Пощенски код: 40128
Държава: ITA
Лице за контакт: Stefano Lucio Falconieri
Основен адрес: www.tper.it
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Купувачи
START Romagna SpA
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
7,873,500.00 EUR
Окончателна договорна стойност
9,185,613.70 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: AEP ticketing solutions srl
Пощенски адрес: via dei Colli 240
Град: Signa
Пощенски код: 50058
Държава: ITA

Официално наименование: AEP Ticketing Solutions srl
Пощенски адрес: via dei Colli 240
Град: Signa
Пощенски код: 50058
Държава: ITA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.