Publications Office of the EU
Lieferung von Strom - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lieferung von Strom

  • Публикувано
    16/09/2024
  • Срок
    16/10/2024
  • Отваряне на оферти
    16/10/2024
  • Възложено
    13/12/2024
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Niersverband Viersen
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DEA1E Viersen
Стопански сектор (основен код по CPV)
09310000 Електрическа енергия
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
8,525,395.00 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
7
Референтен номер на търга
100.375
Описание

Lieferung von ca. 28 Mio. kWh/a elektrischer Energie für 93 Abnahmestellen des Niersverbandes für die Jahre 2027 bis 2030. Vergabe aufgeteilt auf 7 Lose.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.subreport.de/E87989289
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.subreport.de/E87989289
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
16/10/2024 10:00
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.