Publications Office of the EU
Унгapия-Будапеща: Административни услуги, свързани с финансовите пазари - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Унгapия-Будапеща: Административни услуги, свързани с финансовите пазари

  • Публикувано
    11/06/2021
  • Срок
    14/07/2021
  • Отваряне на оферти
    14/07/2021
  • Възложено
    04/10/2021
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: HU110 Budapest
Стопански сектор (основен код по CPV)
66150000 Административни услуги, свързани с финансовите пазари
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
EKR000631482021
Описание

Az Elektronikus fizetési és elszámolási rendszerhez (EFER) csatlakozott intézmények számára internetes bankkártya elfogadói (VPOS) szolgáltatás nyújtása

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Национален регистрационен номер: 10585560244
Пощенски адрес: Csokonai utca 3.
Град: Budapest
Код по NUTS: HU110
Пощенски код: 1081
Държава: HUN
Лице за контакт: Hausenblasz Máté
Основен адрес: http://www.nisz.hu
По електронен път чрез:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000631482021/reszletek
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
14/07/2021 10:00
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: OTP Mobil Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Пощенски адрес: Hungária Körút 17-19
Град: Budapest
Пощенски код: 1143
Държава: HUN
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.