Publications Office of the EU
Полша-Mosina: Услуги, свързани с битови остатъци и отпадъци - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Полша-Mosina: Услуги, свързани с битови остатъци и отпадъци

  • Публикувано
    13/10/2023
  • Срок
    21/11/2023
  • Възложено
    29/12/2023
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Gmina Mosina
Място на изпълнение
NUTS code: PL418 Poznański
Местоположение на купувача
NUTS code: PL418 Poznański
Стопански сектор (основен код по CPV)
90500000 Услуги, свързани с битови остатъци и отпадъци
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
4,361,552.19 PLN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
6,985,061.88 PLN
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
BZP.271.23.2023
Описание

Zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości zamieszkałych Gminy Mosina 2024 r.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Gmina Mosina
Национален регистрационен номер: 7773154370
Пощенски адрес: Pl.20 Października 1
Град: Mosina
Код по NUTS: PL418
Пощенски код: 62-050 Mosina
Държава: POL
Лице за контакт: Małgorzata Filipek-Orwat
Основен адрес: www.mosina.pl
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.