Publications Office of the EU
Динамична система за покупки контролирана от потребителя лична помощ — BPA - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Динамична система за покупки контролирана от потребителя лична помощ — BPA

  • Публикувано
    17/04/2024
  • Срок
    14/05/2024
  • Отваряне на оферти
    16/05/2024
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Innherred Anskaffelser
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
85000000 Услуги на здравеопазването и социалните дейности
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
200,000,000.00 NOK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
2024/314
Описание

Квалификационна схема — Безплатен потребителски избор от страна на BPA за потребители в общините Levanger, Verdal, Inderøy, Steinkjer и Snåsa. Схемата е с продължителност до 10 години, считано от 1.3.2024 г. Целта на квалификационната схема е да позволи на потребителите на BPA (управлявана от потребителя лична помощ) да имат реален избор по отношение на това кои оференти или общината биха искали да извършват услугите, които са решили (избор на ползвател).

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=16736&GoTo=Tender
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=16736&GoTo=Tender
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
16/05/2024 00:00
Купувачи
Steinkjer kommune
Levanger kommune
INDERØY KOMMUNE
Verdal kommune
Snåsa kommune
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.