Publications Office of the EU
Pyмъния-Târgu Jiu: Автомобилни превозни средства със специална употреба - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pyмъния-Târgu Jiu: Автомобилни превозни средства със специална употреба

  • Публикувано
    06/04/2022
  • Срок
    09/05/2022
  • Отваряне на оферти
    09/05/2022
  • Възложено
    02/06/2022
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
EDILITARA PUBLIC S.A.
Място на изпълнение
NUTS code: RO412 Gorj
Местоположение на купувача
NUTS code: RO412 Gorj
Стопански сектор (основен код по CPV)
34144000 Автомобилни превозни средства със специална употреба
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,473,000.00 RON
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,472,600.00 RON
Референтен номер на търга
27295841202219
Описание

Achizitie utilaj multifunctional tip unimog.
1. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 15 zile.
2. Autoritatea contractanta va raspunde solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare, care au fost adresate in termenul prevazut in anuntul de participare, în a 10-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor/candidaturilor.
NOTA: Autoritatea contractanta nu va raspunde solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare care nu au fost adresate termenului stabilit la pct. 1, invocat mai sus. Eventualele raspunsuri la clarificari se vor atasa la anuntul de participare. Aceste raspunsuri vor face parte din documentatia de atribuire si este obligatoriu ca la elaborarea ofertei sa fie avute in vedere. Eventualele obiectiuni cu privire la documentele achizitiei, inclusiv propunerea de contract vor face obiectul solicitarilor de clarificari, ce se vor depune in termenul prevazut in prezenta documentatie.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: EDILITARA PUBLIC S.A.
Национален регистрационен номер: RO 27295841
Пощенски адрес: Strada Victoriei, nr. 45
Град: Targu Jiu
Код по NUTS: RO412
Пощенски код: 210234
Държава: ROU
Лице за контакт: BIROU ACHIZITII PUBLICE
Основен адрес: http://www.edilitara.ro
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
09/05/2022 15:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
1,473,000.00 RON
Окончателна договорна стойност
1,472,600.00 RON
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE
Пощенски адрес: Strada Soseaua Bucuresti, Nr. 34
Град: Ciorogarla
Пощенски код: 077055
Държава: ROU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.