Publications Office of the EU
Гepмaния-Франкфурт на Майн: Работи по свързване на електрически инсталации - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Франкфурт на Майн: Работи по свързване на електрически инсталации

  • Обявено
    17/01/2019
  • Очаквана дата на публикуване
    21/02/2019
  • Публикувано
    01/03/2019
  • Срок
    19/03/2019
  • Отменено
    28/03/2019
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Canceled
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Deutsche Bundesbank, Beschaffungszentrum
Място на изпълнение
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Местоположение на купувача
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Стопански сектор (основен код по CPV)
45330000 Строителни и монтажни работи на тръбопроводни инсталации
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Референтен номер на търга
18/0008186
Описание

Abbruch der aufgesetzten Büroetage 3. OG Trakt Fürstenstraße (Stahlrahmen, Füllung und Wände aus Gasbeton, einschließl. Flachdachabdichtung, Dämmung sowie Eindeckung aus Kupferblech). Herstellen neues Flachdach über 2. OG (Wärmedämmung, unterlaufsichere Flachdachabdichtung; je zur Hälfte extensiv begrünt bzw. mit begehbarem Plattenbelag). Der Bauauftrag enthält den Rückbau der Elektroinstallation im 3. Obergeschoss/Fürstenstraße.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y63YQ8A
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
19/03/2019 11:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Процедурата е приключена
Възлагане на обществена поръчка
Процедурата е приключена
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.