Publications Office of the EU
F-Yerres: Осветителни уреди и електрически лампи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Yerres: Осветителни уреди и електрически лампи

  • Публикувано
    20/10/2011
  • Срок
    09/12/2011
  • Възложено
    20/03/2012
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Ville d'Yerres
Място на изпълнение
NUTS code: FR104 Essonne
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
31500000 Осветителни уреди и електрически лампи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
900,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
2011 AOO fetes et cérémonies
Описание

Le présent appel d'offres ouvert concerne les prestations de location et d'installation de matériels et d'éclairage pour les fêtes et cérémonies. Marché public à bons de commande au sens de l'article 77 du code des marchés publics (accord-cadre au sens communautaire) rémunéré sur la base d'un bordereau de prix unitaires. Le marché est conclu sans minimum et sans maximum, pour une durée de 1 an renouvelable 3 fois sans pouvoir excéder 4 ans. Il sera attribué à une entreprise unique ou à un groupement momentané solidaire d'entreprises. A titre indicatif, la prise d'effet du marché est prévue le 29 avril 2012. Le montant présumé des commandes susceptibles d'être passées pendant toute la durée du marché s'élève à 900 000,00 EUR (HT).

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Mairie d'Yerres
Пощенски адрес: 60 rue Charles de Gaulle
Град: Yerres
Пощенски код: 91330
Държава: FRA
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
900,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Cegelec
Пощенски адрес: 16 avenue Jean Jaurès Immeuble Onix - Case 1
Град: Choisy-le-Roi
Пощенски код: 94604
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.