Publications Office of the EU
Фpaнция-Fleury-les-Aubrais: Кислород - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Fleury-les-Aubrais: Кислород

  • Публикувано
    09/02/2022
  • Срок
    07/03/2022
  • Отваряне на оферти
    08/03/2022
  • Възложено
    29/04/2022
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
sdis du Loiret
Място на изпълнение
NUTS code: FRB06 Loiret
Местоположение на купувача
NUTS code: FRB06 Loiret
Стопански сектор (основен код по CPV)
24111900 Кислород
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
300,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
70,000.00 EUR
Референтен номер на търга
Ao223sm01
Описание

l'Accord-Cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande.Les seuils sont exprimés en quantité au sein des documents de la consultation

Метод на подаване
По електронен път чрез:
http://www.marches-publics.loiret.com
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
08/03/2022 08:00
Място на изпълнение
Код по СРV
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
300,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
70,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: linde Healthcare
Пощенски адрес: 3 Avenue Ozanne
Град: Porcheville
Пощенски код: 78440
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.