Publications Office of the EU
Гepмaния-Нойбранденбург: Обществени услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Нойбранденбург: Обществени услуги

  • Публикувано
    08/06/2020
  • Срок
    07/07/2020
  • Възложено
    27/10/2020
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Neubrandenburger Stadtwerke GmbH
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DE80J Mecklenburgische Seenplatte
Стопански сектор (основен код по CPV)
65000000 Обществени услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
600,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
168,512.00 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Rahmenvertrag zur Bereitstellung eines Systems für die SMGW-Administration und Messwertverarbeitung.
Das funktionsfähige Gesamtsystem muss bis zum 31.12.2020 geliefert werden.
Bis zum Ende des Jahres 2024 sollen insgesamt ca. 930 intelligente Messsysteme in die GWA- und MDM-Systeme eingebunden sein.
Die Leistungen für MDM und GWA sind für einen Zeitraum von 4 Jahren mit Verlängerungsoption, um je 1 Jahr sofern er nicht mit einer Kündigungsfrist von 6 Monaten zum Vertragsende gekündigt wird, anzubieten.
Die Neubrandenburger Stadtwerke GmbH übernimmt für alle beteiligten Auftraggeber die Ausschreibung. Es werden gleiche Preise und Lieferkonditionen für alle beteiligten Auftraggeber vereinbart. Der Zuschlag wird im Namen und im Auftrag der beteiligten Auftraggeber erteilt.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Neubrandenburger Stadtwerke GmbH
Пощенски адрес: John-Schehr-Str. 1
Град: Neubrandenburg
Код по NUTS: DE80J
Пощенски код: 17033
Държава: DEU
Основен адрес: www.neu-sw.de
По електронен път чрез:
https://portal.evergabemv.de/E72122636
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Купувачи
Stadtwerke Güstrow GmbH
Stadtwerke Malchow
Stadtwerke Pasewalk GmbH
Stadtwerke Parchim GmbH
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
600,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
168,512.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: MeterPan GmbH
Пощенски адрес: Rathausallee 33
Град: Norderstedt
Пощенски код: 22846
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.