Publications Office of the EU
NU Albeda - Interieurarchitect - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

NU Albeda - Interieurarchitect

  • Възложено
    03/05/2024
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
DASmakkelijk B.V. namens Stichting Albeda
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
71200000 Архитектурни и свързани с тях услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
9,850.00 EUR
Референтен номер на търга
T73359
Описание

Deze opdracht komt voort uit het DAS Architecten. De opdracht ziet op het realiseren van werkzaamheden voor meerdere locaties van Stichting Albeda.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Не е налично
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Код по СРV

71200000 - Архитектурни и свързани с тях услуги

79930000 - Услуги на специализирания дизайн

79932000 - Услуги по съставяне на проекти за вътрешно обзавеждане

79000000 - Бизнес услуги: право, маркетинг, консултиране, набиране на персонал, печат и охрана

Метод на възлагане
Kwaliteit
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
9,850.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: SYNRG Architects B.V.
Пощенски адрес:
Град: Rotterdam
Пощенски код: 3012KC
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.