Publications Office of the EU
Полша-Wielbark: Услуги, свързани с горското стопанство и дърводобива - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Полша-Wielbark: Услуги, свързани с горското стопанство и дърводобива

  • Публикувано
    12/11/2013
  • Срок
    06/12/2013
  • Отваряне на оферти
    06/12/2013
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe – Nadleśnictwo Wielbark
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
77200000 Услуги, свързани с горското стопанство и дърводобива
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
7,437,930.15 PLN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
ZG-2710-3/12
Описание

Wykonanie usług z zakresu gospodarki leśnej w Nadleśnictwie Wielbark podzielonych na 2 części.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for one lot only
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
06/12/2013 09:30
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.