Publications Office of the EU
Итaлия-San Giovanni Lupatoto: Услуги на обществения пътен транспорт - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Итaлия-San Giovanni Lupatoto: Услуги на обществения пътен транспорт

  • Публикувано
    27/05/2022
  • Срок
    20/06/2022
  • Отваряне на оферти
    22/06/2022
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
centrale di committenza san giovanni lupatoto - zevio - san martino buon albergo e negrar di valpolicella
Място на изпълнение
NUTS code: ITH31 Verona
Местоположение на купувача
NUTS code: ITH31 Verona
Стопански сектор (основен код по CPV)
60112000 Услуги на обществения пътен транспорт
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
3,465,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
2/2022
Описание

Procedura aperta telematica, ai sensi dell’articolo 60 del D.Lgs. 50/2016 e s.m. ed i. e alle condizioni di ripresa economica di cui al D.L. 76/2020 convertito in L. 120/2020 e D.L. 77/2021 convertito in L. 108/2021, per l’appalto congiunto del servizio di trasporto scolastico per i Comuni di San Giovanni Lupatoto e San Martino Buon Albergo per la durata di n. 3 anni scolastici (2022/2023 – 2023/2024 – 2024/2025), più eventuali tre anni scoalstici di rinnovo e ulteriore facoltativo anno scolastico di proroga tecnica, in esecuzione alla determinazione di indizione CUC n. 20 del 20.05.2022.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: centrale di committenza san giovanni lupatoto - zevio - san martino buon albergo e negrar di valpolicella
Национален регистрационен номер: 02/2022
Пощенски адрес: via roma 18 san giovanni lupatoto (vr)
Град: san giovanni lupatoto
Код по NUTS: ITH31
Пощенски код: 37057
Държава: ITA
Лице за контакт: dott. francesca secondini
Основен адрес: www.comune.sangiovannilupatoto.vr.it
По електронен път чрез:
www.ariaspa.it
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
22/06/2022 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
3,465,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.