Publications Office of the EU
Гъpция-Thermi N. Thessalonikis: Различни видове резервни части - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гъpция-Thermi N. Thessalonikis: Различни видове резервни части

  • Публикувано
    19/12/2015
  • Срок
    01/02/2016
  • Отваряне на оферти
    05/02/2016
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Δήμος Θέρμης
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
34913000 Различни видове резервни части
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
381,557.08 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
16
Референтен номер на търга
52063/16-12-2015
Описание

Προμήθεια «ανταλλακτικών και ελαστικών των οχημάτων ,μηχανημάτων έργου και αγροτικών μηχανημάτων του Δήμου».

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for one or more lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
05/02/2016 10:00
Място на изпълнение
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.