Publications Office of the EU
Полша-Zduny: ИТ услуги: консултации, разработване на софтуер, Интернет и поддръжка - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Полша-Zduny: ИТ услуги: консултации, разработване на софтуер, Интернет и поддръжка

  • Публикувано
    13/04/2018
  • Срок
    30/05/2018
  • Възложено
    02/08/2018
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Gmina Zduny
Място на изпълнение
NUTS code: PL416 Kaliski
Местоположение на купувача
NUTS code: PL416 Kaliski
Стопански сектор (основен код по CPV)
72000000 ИТ услуги: консултации, разработване на софтуер, Интернет и поддръжка
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
34,754.00 PLN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
362,877.00 PLN
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
4
Референтен номер на търга
DG.271.9.2018
Описание

Przedmiot zamówienia stanowi wdrożenie kompleksowego systemu informatycznego wraz z zakupem sprzętu i szkoleniami dla Gminy Zduny.
Zakres zamówienia obejmuje:
1) E-usługi dla Mieszkańców Gminy Zduny oraz wdrożenie systemu EOD i BIP.
Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik A.1 do SIWZ.
2) System wspomagający pracę Rady Miejskiej i udostępniający informacje dla mieszkańców. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik A.2 do SIWZ.
3) System informacji wizualnej (Digital Signage). Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik A.3 do SIWZ.
4) Digitalizacja zasobów przestrzennych i umieszczenie w GIS. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik A.4 do SIWZ.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Gmina Zduny
Пощенски адрес: Rynek 2
Град: Zduny
Код по NUTS: PL416
Пощенски код: 63-760
Държава: POL
Лице за контакт: Tomasz Patalas, Rafał Markowski
Основен адрес: http://zduny.bip.cc
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.