Publications Office of the EU
PA ESF11/24/SUA Accordo quadro, ai sensi dell’art. 59, comma 3, del D.Lgs. 36/2023, avente ad oggetto il servizio di somministrazione di lavoro a tempo determinato per il Distretto Socio-Sanitario RM - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PA ESF11/24/SUA Accordo quadro, ai sensi dell’art. 59, comma 3, del D.Lgs. 36/2023, avente ad oggetto il servizio di somministrazione di lavoro a tempo determinato per il Distretto Socio-Sanitario RM

  • Публикувано
    14/05/2024
  • Срок
    13/06/2024
  • Възложено
    09/10/2024
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Città metropolitana di Roma Capitale
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: ITI43 Roma
Стопански сектор (основен код по CPV)
79620000 Посреднически услуги по предоставяне на персонал, включително временна работна ръка
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
483,800.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
202 - SUA_Servizi
Описание

PA ESF11/24/SUA Accordo quadro con un singolo operatore economico e senza minimo garantito, ai sensi dell’art. 59, comma 3, del D.Lgs. 36/2023, avente ad oggetto il servizio di somministrazione di lavoro a tempo determinato per il Distretto Socio-Sanitario RM 5.1 (capofila Comune di Monterotondo).

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://portalegare.cittametropolitanaroma.it
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://portalegare.cittametropolitanaroma.it
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Не е налично
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: cost
Описание: Costo fisso
Тегло (процентен дял, точна стойност) :
Прогнозна стойност
483,800.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Umana S.p.A.
Пощенски адрес:
Град: Venezia
Пощенски код: 30176
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.