Publications Office of the EU
Иcпaния-Huesca: Услуги по поддържане и ремонт на софтуер - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иcпaния-Huesca: Услуги по поддържане и ремонт на софтуер

  • Публикувано
    06/04/2022
  • Срок
    16/05/2022
  • Отваряне на оферти
    20/05/2022
  • Възложено
    25/08/2022
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Huesca
Място на изпълнение
NUTS code: ES241 Huesca
Местоположение на купувача
NUTS code: ES241 Huesca
Стопански сектор (основен код по CPV)
72267000 Услуги по поддържане и ремонт на софтуер
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
811,684.66 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
742,541.15 EUR
Референтен номер на търга
4181/2022
Описание

Servicio técnico de mantenimiento y control del sistema de telegestión y mantenimiento preventivo y de urgencia de las estaciones de abastecimiento, edificios y alumbrado exterior del Ayuntamiento de Huesca.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Huesca
Национален регистрационен номер: P2217300I
Пощенски адрес: Plaza de la Catedral, 1
Град: Huesca
Код по NUTS: ES241
Пощенски код: 22002
Държава: ESP
Лице за контакт: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Huesca
Основен адрес: http://sedeelectronica.huesca.es
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
20/05/2022 09:30
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
811,684.66 EUR
Окончателна договорна стойност
742,541.15 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: TAFYESA S.L.
Пощенски адрес:
Град: Huesca
Пощенски код:
Държава: ESP
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.