Publications Office of the EU
Закупуване и доставка на медицинско оборудване в Националната академия за приложни науки в Пшемишл - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Закупуване и доставка на медицинско оборудване в Националната академия за приложни науки в Пшемишл

  • Публикувано
    18/09/2025
  • Срок
    17/10/2025
  • Отваряне на оферти
    17/10/2025
  • Възложено
    18/12/2025
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Przemyślu
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: PL822 Przemyski
Стопански сектор (основен код по CPV)
33100000 Медицинско оборудване
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
130,860.00 PLN
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
3
Референтен номер на търга
PANS-DIZ/382/I/10/25
Описание

1. Предметът на договора включва закупуването и доставката на оборудване за областта на сестринските грижи в Държавната академия за приложни науки в Пшемишл. 2. Договорът беше разделен на три подзадачи 5. Предметът и обхватът на поръчката са описани в приложение 1А, 1Б, 1В към ЗСТ — Описание на предмета на поръчката. 6. Възлагащият орган изисква предметът на предложената поръчка да отговаря на стандартите за качество и техническите стандарти, произтичащи от функцията и целта, да няма физически и правни дефекти и да не е обременен с права за трети страни. 7. Проверката на предмета на договора ще се състои в това да се гарантира, че предметът на доставката няма физически дефекти, действа по предназначение и по-специално отговаря на описанието на предмета на договора, съдържащо се в избраната оферта. 8. Гаранционните изисквания са подробно описани в проекторазпоредбите на договора - Приложение 5 към ЗСТ. Минималният гаранционен срок е 2 години. Гаранционният срок е критерий за оценка на офертите за всички частични задачи

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1176372
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1176372
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
17/10/2025 10:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.