Publications Office of the EU
Швeция-Гьотеборг: Гориво за отопление - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Швeция-Гьотеборг: Гориво за отопление

  • Публикувано
    27/10/2023
  • Срок
    01/12/2023
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Göteborgs Stads inköps- och upphandlingsförvaltning
Място на изпълнение
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Местоположение на купувача
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Стопански сектор (основен код по CPV)
09135100 Гориво за отопление
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
577/23
Описание

Рамковото споразумение обхваща мазут и гориво в насипно състояние до складове с различно качество в съответствие със следните подзони.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afktdqyckn&GoTo=Tender
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.