Publications Office of the EU
Остваче, ново строителство на спасителна станция; Боядисване и лакиране, покрития - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Остваче, ново строителство на спасителна станция; Боядисване и лакиране, покрития

  • Публикувано
    12/03/2026
  • Срок
    22/04/2026
  • Отваряне на оферти
    22/04/2026
  • Възложено
    03/06/2026
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Landeshauptstadt Kiel - Der Oberbürgermeister
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DEF02 Kiel, Kreisfreie Stadt
Стопански сектор (основен код по CPV)
45442100 Работи по боядисване
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
114,883.59 EUR
Референтен номер на търга
60.6.902.26
Описание

Остваче, ново строителство на спасителна станция; Боядисване и лакиране, покрития

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YHMM03X
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YHMM03X
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
22/04/2026 08:26
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Preis
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
114,883.59 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: massarbeit Handwerk
Пощенски адрес:
Град: Groß Wittensee
Пощенски код: 24361
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.