Publications Office of the EU
Фpaнция-Париж: Технически проучвания - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Париж: Технически проучвания

  • Публикувано
    08/02/2023
  • Срок
    24/02/2023
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
EDF
Място на изпълнение
NUTS code: FRY30 Guyane
Местоположение на купувача
NUTS code: FR France
Стопански сектор (основен код по CPV)
71335000 Технически проучвания
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
625,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Le marché concerne la réalisation d'études aériens et souterrains, préalables à la construction, la modification, la dépose des réseaux aériens et souterrains HTA/BT sur le Territoire de EDF SEI Guyane.
Le volume global de l'affaire décrit dans le présent avis sera réparti auprès de plusieurs entreprises.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://pha.edf.com
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с several оператори
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
625,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.