Publications Office of the EU
Národní databáze HM údajů - cloudová infrastruktura IaaS - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Národní databáze HM údajů - cloudová infrastruktura IaaS

  • Публикувано
    12/12/2024
  • Срок
    15/01/2025
  • Отменено
    09/04/2025
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Отменено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Český hydrometeorologický ústav
Място на изпълнение
NUTS code: anyw-eea
Местоположение на купувача
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Стопански сектор (основен код по CPV)
72300000 Услуги по предаване и обработка на данни
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
5,000,000.00 CZK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Референтен номер на търга
VZ-2024-0453
Описание

Zadávací řízení je realizováno za účelem uzavření smlouvy mezi zadavatelem a vybraným dodavatelem, jejímž předmětem budou Cloudové služby pro provozování a veřejný přístup k Národní databázi hydrometeorologických údajů („HM“) údajů na 5 let. Podrobný popis požadovaných dodávek je vymezen v dokumentu Technické požadavky na předmět plnění, jenž tvoří Přílohu č. 2 této zadávací dokumentace („Technická specifikace“).

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://nen.nipez.cz/profil/CHMU
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://nen.nipez.cz/profil/CHMU
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
15/01/2025 10:05
Място на изпълнение
Метод на възлагане
nejnižší nabídková cena
Прогнозна стойност
5,000,000.00 CZK
Окончателна договорна стойност
Процедурата е приключена
Възлагане на обществена поръчка
Процедурата е приключена
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.