Publications Office of the EU
принтер 2026 г. - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

принтер 2026 г.

  • Публикувано
    25/08/2026
  • Днес
    01/09/2026
  • Срок
    10/09/2026
  • Отваряне на оферти
    10/09/2026
Статус
Публикувано
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Bundesagentur für Arbeit (BA), vertreten durch den Vorstand, hier vertreten durch die Leitung des Geschäftsbereiches Einkauf im BA-Service-Haus
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DE254 Nürnberg, Kreisfreie Stadt
Стопански сектор (основен код по CPV)
30232100 Принтери и плотери
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
12-26-00051
Описание

Рамков договор за 8 години (период на изтегляне 2J +1J / + експлоатационен живот 5J) за закупуване на до 30 000 принтера за работни станции A4 B/W, включително консумативи и поддръжка/услуга/GWL.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=869198
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: позволено
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=869198
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
10/09/2026 12:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Preis
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.