Publications Office of the EU
PL-Wałbrzych: Строителни и монтажни работи на водоснабдителни инсталации - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

PL-Wałbrzych: Строителни и монтажни работи на водоснабдителни инсталации

  • Възложено
    08/05/2013
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: PL517 Wałbrzyski
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
45332200 Строителни и монтажни работи на водоснабдителни инсталации
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
590,128.40
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
490,640.00 PLN
Референтен номер на търга
9/2013
Описание

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie instalacji węzła chłodu wraz z dostawą i montażem agregatu wady lodowej na terenie Centrum Sportowo - Rekreacyjnego AQUA – ZDRÓJ przy ul. Ratuszowej 6 w Wałbrzychu, a w szczególności:
a) dostawa i montaż agregatu wody lodowej,
b) wykonanie instalacji węzła chłodu,
c) wykonanie izolacji rurociągów.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
590,128.40
Окончателна договорна стойност
490,640.00 PLN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: P.P.H. COOL Daria Kalinowska
Пощенски адрес: ul. Walerego Sławka 3
Град: Kraków
Пощенски код: 30-653
Държава: POL
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.