Publications Office of the EU
26977 ⁇ Заменен SMS/врата контрол, клетка и трафик домофон и система за контрол на достъпа OVK/Pieterbaancentrum в Алмере - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

26977 ⁇ Заменен SMS/врата контрол, клетка и трафик домофон и система за контрол на достъпа OVK/Pieterbaancentrum в Алмере

  • Публикувано
    20/03/2025
  • Срок
    15/05/2025
  • Възложено
    18/02/2026
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Rijksvastgoedbedrijf
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: NL332 Agglomeratie ’s-Gravenhage
Стопански сектор (основен код по CPV)
45315100 Строителни и монтажни работи на електротехнически инсталации
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
4,529,598.50 EUR
Референтен номер на търга
26977
Описание

(Частична) подмяна на остарялата система за управление на вратите/SMS, системата за връзка между клетките и трафика и контрола на достъпа в Oostvaarderskliniek/Pieterbaancentrum (наричана по-долу OVK/PBC), Carl Barksweg 3 в Almere. Преглед на общите характеристики Повърхностна площ: ОВК: приблизително 14 000 m2 BVO PBC: приблизително 3000 m2 BVO

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/371445
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/371445
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Plan van Aanpak + Tijdschema (behorend bij KC2)
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
4,529,598.50 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Tijssens Electrotechniek B.V.
Пощенски адрес:
Град: HEEZE
Пощенски код: 5591RA
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.