Publications Office of the EU
Бeлгия-Евер: Оборудване за безопасност, противопожарно, полицейско и отбранително оборудване - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Бeлгия-Евер: Оборудване за безопасност, противопожарно, полицейско и отбранително оборудване

  • Публикувано
    26/01/2018
  • Срок
    26/02/2018
  • Отваряне на оферти
    26/02/2018
  • Възложено
    09/04/2018
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
MRMP-L/S — Direction générale material resources — Division marchés publics — Section «Land systems» — Sous-section «Services»
Място на изпълнение
NUTS code: BE Belgique/België
Местоположение на купувача
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Стопански сектор (основен код по CPV)
35000000 Оборудване за безопасност, противопожарно, полицейско и отбранително оборудване
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
280,991.74 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
280,991.74 EUR
Референтен номер на търга
MRMP-L/S-18LS107-F03_0
Описание

Marché mixte pluriannuel (2018-2021) de services sur devis et la livraison de composants hydrauliques et pneumatiques au profit de tous véhicules et toutes marques utilisés par la Défense.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: MRMP-L/S — Direction générale material resources — Division marchés publics — Section «land systems» — Sous-section «services»
Национален регистрационен номер: 0308.357.555_26
Пощенски адрес: Rue d'Evere, 1
Град: Evere
Код по NUTS: BE100
Пощенски код: 1140
Държава: BEL
Лице за контакт: Capitaine Bert Torfs
Основен адрес: http://www.mil.be/mr/subject/index.asp?LAN=fr&ID=1190
По електронен път чрез:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=MRMP-L%2FS-18LS107-F02
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
26/02/2018 09:30
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
280,991.74 EUR
Окончателна договорна стойност
280,991.74 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Hansaflex Hydraulics NV
Пощенски адрес:
Град: Drongen
Пощенски код:
Държава: BEL
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.