Publications Office of the EU
Полша-Zgierz: Услуги, свързани с горското стопанство и дърводобива - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Полша-Zgierz: Услуги, свързани с горското стопанство и дърводобива

  • Публикувано
    04/11/2019
  • Срок
    06/12/2019
  • Отменено
    16/01/2020
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Canceled
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Lasy Państwowe Nadleśnictwo Grotniki
Място на изпълнение
NUTS code: PL71 Łódzkie
Местоположение на купувача
NUTS code: PL71 Łódzkie
Стопански сектор (основен код по CPV)
77200000 Услуги, свързани с горското стопанство и дърводобива
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,775,623.76 PLN
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
12
Референтен номер на търга
ZG.270.1.2019
Описание

Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28.9.1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz.U. z 2018 r., poz. 2129 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, gospodarki szkółkarskiej nasiennictwa i selekcji, ubocznego użytkowania lasu oraz zadrzewień, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Grotniki w roku 2020.
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, gospodarki szkółkarskiej nasiennictwa i selekcji, ubocznego użytkowania lasu oraz zadrzewień wynikające z załącznika nr 3 do SIWZ, na który składają się:
— załącznik nr 3.1. – rozmiar prac wg czynności,
— załącznik nr 3.2. – strefy trudności i odległości.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SIWZ. Warunki realizacji zawarto w projekcie umowy.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Могат да се подават оферти
Submission for one or more lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.