Publications Office of the EU
Suministro de tiras reactivas para medición de glucosa en sangre a personas con diabetes mellitus en el Servicio Extremeño de Salud - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suministro de tiras reactivas para medición de glucosa en sangre a personas con diabetes mellitus en el Servicio Extremeño de Salud

  • Публикувано
    05/05/2023
  • Срок
    02/06/2023
  • Отваряне на оферти
    07/06/2023
  • Възложено
    11/10/2023
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Dirección General de Planificación Económica
Място на изпълнение
NUTS code: ES431 Badajoz
Местоположение на купувача
NUTS code: ES300 Madrid
Стопански сектор (основен код по CPV)
33124130 Принадлежности за диагностика
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
8,478,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
2,528,400.00 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
3
Референтен номер на търга
CS/99/C000001517/23/PA
Описание

Suministro de tiras reactivas para medición de glucosa en sangre a personas con diabetes mellitus en el Servicio Extremeño de Salud

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Dirección General de Planificación Económica
Национален регистрационен номер: Q0600413I
Пощенски адрес: Avda. de las Américas, 2
Град: Mérida
Код по NUTS: ES431
Пощенски код: 06800
Държава: ESP
Лице за контакт: Dirección General de Planificación Económica
Основен адрес: https://contrataciondelestado.es
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
07/06/2023 10:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.