Publications Office of the EU
UK-Motherwell: Услуги по инспекция и контрол на сгради - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

UK-Motherwell: Услуги по инспекция и контрол на сгради

  • Публикувано
    12/07/2012
  • Срок
    14/08/2012
  • Възложено
    07/01/2013
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
North Lanarkshire Council
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
71315400 Услуги по инспекция и контрол на сгради
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
230,000.00 GBP
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
CS/PM 10 075
Описание

Annual inspection and provision of reports on condition of all types of Roof Anchorage and, if instructed, ad hoc repairs/replacements thereto, to be carried out in council buildings throughout the council area including schools, offices, high and low rise housing and other premises.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: North Lanarkshire Council
Пощенски адрес: Design and Property Services, Philip Murray Road
Град: Bellshill
Пощенски код: ML4 3PA
Държава: GBR
Лице за контакт: Corporate Services
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
230,000.00 GBP
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Northern Steeplejacks (Edinburgh) Ltd
Пощенски адрес: 7 Newbattle Road , Newtongrange
Град: Midlothian
Пощенски код: EH22 4RA
Държава: GBR
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.